Chaga Chai – 25 grammi

5.00 

Laost otsas

Chaga Chai – kasepässiku pulber vürtsidega – 25 grammi

Koostisosad: Must pässik, must pipar, vürtspipar, kaneel, kardemon, muskaatpähkel, nelk.

Must pässik, rahvakeeli ka kasekäsn on põhjamaade üks vanim ja väekam abimees. Oma siberi nime – Chaga järgi, on ta tuntud kui surematuse seen.

Seen on peenestatud pulbriks ja iidsest India joogist Chai-st inspireerituna segatud kokku koos värsket jahvatatud vürtsidega. Tulemuseks on meeli ergutava ja ülendava maitsega vürtsikas jook, mis sobib nii õhtu kuumaks joogiks kui ka hommiku äratajaks.

Valmistamine: Chaga Chai – 120 ml kuumale veele lisada ca 1 tl (4 grammi) puru ja lasta tõmmata 5-10 minutit või keeta 1 minut. Joogile lisada koort, lehma-, soja-, mandli- vm piima. Magustamiseks mett või suhkrut. Joogi jääkpuru võib korduvkeeta või lisada toitudele.

 

Tootja: Metsikud Maitsed OÜ

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.