Midagi huvitavat – Damiana tee 50 grammi

4.00 

9 laos

Damiana (Turnera diffusa)

Looduslik ja puhas antidepressant!

Damiana on Mehhiko piirkonnast pärit taim, mille toime on sügav rahustav, tugevalt antiseptiline ja diureetiline. Damianateed peetakse tugevaks afrodisiaakumiks ning tal on potentsi tõstev toime. Sobib hästi nii meestele kui ka naistele. Veel kasutatakse teda kuseteede haiguste ravil ning menstruatsioonivalude või muude menstruaaltsükli häirete korral.

Valmistamine 1 tl/200 ml/95 C/5-7 min. Tõmmata võib lasta ka kauem. Juua tund enne või peale sööki, üksikute suurte sõõmudena, rahulikult keskendunult ja mitte tegeleda kõrvaliste tegevustega. Maitseks võib teele lisada sidrunit, münti, tsistust või ingverit.

Vastunäidustus: raseduse korral mitte tarbida!

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.