Kubja – Katuaba tee 70 grammi

4.50 

3 laos

Katuaba puu ehk katuaba punapuu on väike oranži ja kollaste õitega puu Brasiilias. Katuaba tee – armastuse ja eluenergia jook. See on hea stressivastane tee,
mis maandab liigseid pingeid, rahustab mõtteid ja tundeid, täidab keha energia ja rõõmuga. Tee on toimelt tugev afrodisiaakum. Katuaba kliinilised uuringud on tõestanud selle taime antibakteriaalseid ja viirusevastaseid omadusi.

Euroopas peetakse katuabat afrodisiaakumiks, aju ja närvide stimulaatoriks. Koorest keedetud teed kasutatakse sugulise jõuetuse, impotentsuse, närvide kurnatuse ja kroonilise väsmuse vastu. USA taimederavitsejad ja öko-arstid kasutavad katuabat samadel eesmärkidel toniseeriva vahendina sugulise funktsiooni jaoks, kesknärvisüsteemi stimulaatorina, üldise kurnatuse ja väsimuse, ülepingutusest tingitud unetuse, ülierutuvuse vastu ja mälu parandamise jaoks. Katuaba on kasulik nii meestele kui naistele afrodisiaakumina, kuid suuremad tulemused olid meeste impotentsuse ravimisel, lisaks tal polnud mingeid kõrvalmõjusid ka pikaajalisel kasutamisel.

Katuaba koorest eraldatud flavolignanide segu omab antibakteriaalset ja vähivastast toimet.

Kasulikud toimed

  • Afrodisiaakum
  • Aju ja närvide stimulaator
  • Antibakteriaalne
  • Stressivastane
  • Vähivastane

Katuabatee valmistamine

1-2 tl katuabapuu koort tassi keeva vee kohta. Lasta 3 – 6 minutit tõmmata.
Sobib lisada piima, mett või õunamahla. See vähendab tee mõrusust.
Eksootika armastajad võivad joogile suurema jõu andmiseks keeta seda koos mate või lapatso teega.

Vastunäidustusi pole teada.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.