Kibuvitsa seemne jahu 100 grammi

6.50 

Laost otsas

Puhas, looduslik ja tõhus abimees liigesepõletike korral.

Kibuvitsa seemnetes on põletikumõjusid leevendav ja raviv toimeühend galaktolipiid. Uuringu järgi( (Inflammopharmacology 7, 1999, 377-386 ) langetas galaktolipiid 10 päevaga liigesepõletiku CR- V näitu 39 %.

Artriit on maailmas levinud liigesehaigus ning sagedaseim kehalise puude tekkepõhjus. Kõhrede vananemine ja seetõttu üha suurenev kulumine saab alguse üha nooremas eas. See annab end kõige sagedamini tunda puusades, selgroos, põlvedes ja kätes. Vananedes jäävad liigesed üha kuivemaks, liigeseid määrivat ainet järjest vähemaks. Kui seda nn määrdeainet liigestes liiga vähe on, hakkab liiges kuluma. Ta ei ole enam ,,õlitatud,,. Kulumisest tingituna tekivad liigestes põletikud ja need omakorda on valulised ning lähevad tursesse. Selliste sümptomite raviks ja leevendusteks on teadlased välja töötanud erinevaid medikamente, nii steroidseid valuvaigisteid kui määrdegeele ja sissevõetavaid kapsleid. Üldiselt annavad nad mõistliku leevenduse, aga ei tegele otsese põhjusega – liigese määrdeaine sünteesi parandamise, taastamise ega toitmisega. On ka arvamus, et liigesed nagu ka kogu organism ei vajagi mingeid spetsiaalseid toitaineid, piisab tavatoidust. Jah, see võib nii olla, aga tänapäevane tavatoit on üsna kehva kvaliteediga ning ülemääraste lisanditega. Selge, et sellistes surrogaatides, mõistlikke, kehale äratuntavaid toitaineid ülemäära ei pruugi olla. Medikamendid ja kemikaalid on samuti pigem valuvaigistav kosmeetika. Mis oleks artriitide ravi korral mõistlik ja tulemuslik tegevus? Tervise alus on ikka ainevahetus. Ainevahetuse olulisem osa on verevarustus. Põhimõtteliselt piisaks liigesehaiguste raviks palju liigeste liigutamist. See tagab hea verevarustuse ja seeläbi ka kõik vajaliku liigese määrdeaine tekkeks. Paraku ainult liigutamisest ei piisa, sest liiges võib ise juba olla nii kulunud, et tema liigutamine teeb ise juba põrgupiina. Seega tuleks teha ravi kompleksselt – vähendada põletikku, anda toitaineid, parandada verevarustust ning uskuda oma tegevusse. Looduses pidavat olema haigustele kõik rohud. Küllap see nii ka on. Taani teadusuuringud on tõestanud, et üheks kõige paremaks liigesetoiduks ning samaaegselt ka põletikuraviks on kibuvitsamarja seemned.

Allikad: https://www.pharmazeutische-zeitung.de/index.php?id=2581
Lattanzio et al.,2011

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.