Kubja – Mungapipar 90 grammi – Vitex agnus castus

4.00 

11 laos

  1. Netokogus

90 grammi

44,4 eur/kg

Mungapipra tee aitab normaliseerida östrogeeni ja progesterooni tasakaalu menopausi ajal. Kasulik endometrioosi ning polüüpide all kannatavatele naistele. Mungapipar aitab leevendada PMSi vaevusi nagu tujukõikumised, ärrituvus, viha, peavalu ja valu rindades. Mungapipra tee leevendab menstruatsioonivalusid ning tal on dopamiini efekt vähendades menstruatsioonieelset vedelikupeetust. Samuti hoiab mungapipra tee joomine kontrolli all aknet. Mungapipar on end näidanud prolaktiini, rinnapiima nõristust kontrolliva kehaomase hormooni taseme suurendajana. Päevane kogus: 1-3 tassi.

Vastunäidustus

Tõsise neeru- või maksapuudulikkuse korral ning üliharva esinev ülitundlikkus mungapipra viljade suhtes, mis võib väljenduda nahalööbena. Mungapipra kasutamine pole soovitatav raseduse ajal. Mungapipart vältida kui saadakse hormoonasendusravi või võetakse suukaudseid rasestumisvastaseid preparaate.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.