Põdrakanepileht (Ahtalehine) 150 grammises pakendis – Epilobium angustifolium

9.00 

6 laos

Ahtalehine põdrakanep (Epilobium angustifolium) on pajulilleliste sugukonda pajulille perekonda kuuluv mitmeaastane rohttaim. Droogina on ahtalehine põdrakanep raviannustes ohutu ja tema toime on tõestatud prostata hüperplaasia (eesnäärme suurenemine) I ja II staadiumis. Droogil on põletiku-, kasvaja- ja mikroobidevastane toime. Taime osi tarvitatakse ka seedehäirete, maopõletiku ja haavandtõve korral. Rahvameditsiinis on põdrakanepi raviomadused ammu tuntud, viimase paari aasta jooksul on eesnäärme suurenemist takistav toime ka teaduslikult tõestatud. Rahvameditsiinis hinnatakse põdrakanepi teed kui looduslikku rahustajat ja astmavastast vahendit. Kuna põdrakanep korrastab seedekulgla ainevahetust, on teda kasutatud kaksteistsõrmiku haavandi ja soolepõletike puhul. Põdrakanepit on märgitud ka vähi- ja viljatusevastase ravimina, lisaks aitab meestel potentsi tõsta. Viimasel ajal on eri allikad väitnud ka tema rinnavähki ennetavat toimet.


Valmistamine: 2-3 tl ürti 200 ml keeva või 90 kraadise vee kohta, lasta 5 -30 minutit kaetult tõmmata, kurnata.

Kasutamine: juua 1 tassitäis 2 korda päevas enne sööki.

Allikas: Wikipedia/ Ain Raal  – Maailma ravimtaimede entsüklopeedia

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.