Puuvõõriku ürt 500 grammi – Viscum album

16.90 

19 laos

Puuvõõrikutee on vererõhku alandava( 20 – 30 mm Hg võrra), immuunsüsteemi tugevdava toimega. On tõestatud, et toimainetel – lektiniididel on omadus pidurdada kasvajarakkude pooldumist.

Tavameditsiinis soovitatakse tarvitada kuni 10 g droogi päevas. Toimete tõhustamiseks võib segada viirpuu, palderjani ja teiste ravimtaimedega.

Puuvõõrikut on kasutatud ka ateroskleroosi, peavalu ja hüsteeria korral.

Rahvameditsiinis on puuvõõrikut kasutatud kopsutuberkuloosi korral ja vererõhku langetamiseks. Samuti tugeva köha, astma, peapöörituse ja südamepekslemise leevendamiseks.

Pisut paremini kui vesitõmmis toimib alkoholitõmmis.

Vastunäidustused: Ülitundlikkuse ja kõrge palaviku korral. Mitte kasutada koos südameravimite, antidepressantide, antikoagulantide, immunosupressantide ja vererõhku mõjutavate ravimitega.

Ohud: Suu kaudu manustamisel ohud puuduvad.

Valmistamine

1 – 2 tl 200 ml külma keedetud vee kohta, lasta 8 tundi tõmmata, kurnata.

Kasutamine

juua tassitäis õhtul ja hommikul tühja kõhuga või 2 tundi peale sööki.

Allikad: Vikipeedia/ Maailma ravimtaimede entsüklopeedia – Ain Raal

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.