Rootsirohu tinktuur 200 ml Saksamaa

11.50 

Laost otsas

Rootsirohu tinktuur 0,2 l

Valmistatud Maria Trebeni tuntud retsepti järgi.

Koostisosad: koirohi, mürr, safran, sennaleht, kamper, rabarbrijuur, kollajuur, õissaar, veneetsia teriakk, keelikurohujuur, kikkaputk

Kasutamine: Organismi üldtugevdav toonikum, mis stimuleerib seedesüsteemi talitlust, on abistav vahend maksa- ja sapipõievaevuste korral. Samuti kurguvalu, külmetuste, putukahammustuste, marrastuste, põletuste, herpese, tugeva köha korral ning armide kiiremaks paranemiseks. Lisaks on kasutust leidnud verevalumite, venituste, nikastuste korral, hambavalu, kõrvavalu ja reumavalude vähendajana. Kasutatakse nii sees- kui välispidiselt.

Doseerimine: 1 tls( 5 ml) 3 x päevas, 30 minutit enne või peale sööki, võib lahjendada 100 ml vees.

Märkus! Päevast annust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendamiseks.

Hoiatus! Ei soovitata kasutada ülitundlikkuse korral tootes sisalduvatele komponentidele. Ei tohi kasutada rasedatel ja rinnaga toitvatel naistel, oksendamise, iiveldamise, kõhuvalu ja kõhulahtisuse korral. Alkoholisisalduse tõttu alla 18 aastatstele inimestele keelatud!

Säilitamine:
Hoida kuivas kohas, valguse eest kaitstult, toatemperatuuril. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kõlblikkusaeg: suletud pakendi puhul: vt pakendilt. Avatud pakendi puhul 12 kuud avamisest.

Netokogus: 200 ml

Alk 32% vol

Toidulisand

Tootja: Kräuter Mix GmbH, Saksamaa

Säilitamine:
Hoida kuivas kohas, valguse eest kaitstult, toatemperatuuril. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.