Rootsirohu tinktuur 150 ml

7.00 

Laost otsas

Koostis

koirohi, kollajuur, sennaleht, kikkaputk, õissaar, veneetsia teriakk, rabarber, kamper, mürr, keelikurohujuur, safran.

Pärimusmeditsiinis teatakse, et tegu on organismi üldtugevdava toonikumiga, mis parandab isu, soodustab seedimist, vähendab kõhupuhitust, leevendab kõhukinnisust ning kõrvaldab külmast tingitud iivelduse. Abistav vahend maksa- ja sapipõievaevuste korral. Kestval kasutamisel korrastab ainevahetust, leevendab unehäireid ja parandab üldist enesetunnet.Võtta 1 tl. hommikul enne sööki, vajadusel ka muul ajal. Välispidiselt kasutada pisihaavade, marrastuste, vistrike, putuka- ja puugihammustuste tupsutamiseks. Veega lahjendatud rootsirohu kompressi võib kasutada mähiseks valutavatele liigestele ja lihastele, külmavõetud kohtadele, hambavalu korral
igemele või suu loputamiseks, külmetuse korral kurgu kuristamiseks.

Ei soovitata kasutada ülitundlikkuse korral, samuti rasedatel ja rinnaga toitvatel naistel, kõhulahtisuse ja oksendamise korral.

Loe lisaks: Maria Treben, „Tervis Jumala apteegist.“

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.