Kubja pakub Teile võimalust tellida erikujundusega teepakke või maitseainesegusi

Telli ärikink, meenetee või Private Label toode Kubjalt.

Soovid meeles pidada oma kolleege, koostööpartnereid või tahad hoopis oma logoga teepakki kas kingiks või edasimüügiks? See on hea mõte! Kubja on aidanud valmistada väga palju väga erinevaid meeneteesid. Mõtleme Sinuga alati kaasa ja valmistame just Sulle sobiliku lahenduse.
Kõrvalolevast galeriist saad valida endale meelepärase pakendi. Kui Sa ei leia meie pakutavate pakendite-teekotikeste hulgast sobivat, võid meile tuua/saata ka oma pakendi.
Siltide, kleebiste kujunduse ja hankimise oleme jätnud kliendile kuna Kubjal endal ei ole trükikoda ja me ei tegele kujundusega.
Meenepakikeste sisu võib olla väga erinev, alates tinktuuride põhjadest ja teesegudest ning lõpetades üksiktaimede või maitseainesegudega.
Võta julgelt ühendust: kristian@sander.pri.ee või helista: 52 37 370 Kristian

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.