Soovime, et oleksid Õnnelik teejooja, et oleksid Õnnelik kokkaja, et oleksid Õnnelik plaanide elluviija.

Sellepärast on kõik Kubja teed, ürdisegud ja pakutav tooraine lisaainete ning maitsetugevdajateta.
Võid olla kindel, et see, mida Sa jood ja sööd, on puhas ning väärt kraam.

Ürdid kasvatame ise kas Kubja põldudel või kasvatavad need meile meie head Koostööpartnerid. Kasvatame nii nagu kasvataks neid Sinu vanaema – puhtalt, lootusrikkalt ning hea tahtega.

Kuivatame ürdid puidu- või elektriküttega kuivatis, madalate temperatuuride juures, et taimedel säiliksid bioaktiivsed ained. Kuivatatud ürte hoiame oma laohoones kindla temperatuuri juures, valguse ja muude mõjude eest kaitstult.

Kubja toodete pakend on enamjaolt ökoloogiliselt lagunev.

Kasutame kartongi ja OPP – kilekotti. Ümbriskarp komposteerub või põleb, OPP – kilekotti võid põletada. Sel on eelis boilaguneva koti ees – biolagunev kott laguneb looduses tuhandeks väiksemaks plastikutükiks! Enamik toitude pakendist, mida võib leida Eesti turult, on plastik. Kubja toodete pakendamisel on plasti osakaal väike. Me ei soovi reostada alguses kauget ja ilusat Hiina loodust ning hiljem Eesti teeääri mitte-taaskasutatava plastiga. Hoia Sinagi loodust!

Meie ettevõtte eesmärk on väärtuse loomine, olles tasakaalus loodusega ja jäädes hinges oma tööga rahule. Meile on oluline elu rahulik kulg ning stabiilsus. Kasumile põhinev majanduskasv ainueesmärgina on maailmas paljude hädade põhjus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.