Kubja Ürditalu™ on tuntud kaubamärk kodumaisel ravimtaimeturul. Kubja Ürditalu™ kaubamärki kandvaid  tooteid valmistab osaühing Kubja Ürt.

Tegemist on väikese pereettevõttega. Meie esimesed teesegud tulid müügile juba 1988. aasta sügisel. Sellest ajast peale on tootmises olnud näiteks Rahustav tee – tõsi, selle koostist on aja jooksul muudetud ja maitset mõnusamaks tehtud.

Praegu on tootmises umbes 150 erinevat toodet.

Nii teesegud, üksiktaimed kui ka ürdisoolad ja muud tervistavad loodustooted.

Meie põllud asuvad päris keset Eestit, Järvamaa idanurgas. Siin on puhas õhk ja muld, suured reostuskolded puuduvad. Ravimtaimi kasvatame looduspäraselt, mineraalväetisi ja keemilisi tõrjevahendeid kasutamata.

Loodusest korjame paarikümmet eri taimeliiki. Lisaks oleme üsna mitu looduslikku ravimtaime toonud kasvama peenrale, kus need kasvavad kontrollitavates tingimustes.

Taimi kuivatame nii puidu- kui ka elektriküttel kuivatites. Enne kuivatamist lisasoojendusega kuivatites eelneb taimede loomulik närvutamine pimedas eelkuivatis. Nii on energiasäästlikum ja taimed säilitavad oma värvuse ning toimained. Lõppkuivatitest tulnud droogide niiskusesisaldus jääb lubatust tunduvalt väiksemaks, olles ainult 7 – 8%. See lubab neid hoida õhukindlalt suletavates pakendites, kus droogid pikka aega säilitavad oma lõhna ja toime.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.