Aedruut – 500 grammi – Ruta graveolens

24.90 

2 laos

Aedruut sisaldab eeterlikke õlisid, rutiini, furokumariini, vaha, park- ja mõruaineid, C- ja P -vitamiini. Taimel on põletiku-, krambi- ja nugilistevastane, antibakteriaalne, fungitsiidne, rahustav, üldtugevdav, toniseeriv, mürke neutraliseeriv, valu vaigistav ja haavu parandav toime. Peamiselt tarvitatakse seda teena ja tinktuurina. On nõrgalt rahustav ja und soodustav, emaka toonust tõstev, liigesepõletikuvastane, seedetegevust ergutav, veene toniseeriv.

Vähesel määral kasutatakse seda ka maitsetaimena. Näiteks sobib see salati-, tomati-, muna-, kohupiima- ja juustutoitudele, aga ka võileivale, lamba- ja ulukilihale.

Vastunäidustus: Rasedus. Mitte anda lastele.

Allikas: A.Raal – Maailma ravimtaimede entsülkopeedia

49,80 eur/kg

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.