Hibiskus, valge- Hibiscus 250 grammi -Hibiscus rosa-sinensis

9.90 

4 laos

Valge rooshibiski kuivatatud peenestatud õisikud. Valge hibiski tee on hapu maitse poolest vähem intensiivsem kui punase hibiski tee. Maitsel on veel väga omapärane nüanss. Valmis tee on värvuselt kollane, meega maitsestatult lihtsalt suurepärane jook nii õhtul kui hommikul. Sobib ka hästi matkateeks.

Valmistamine: 2 tl/200ml/100C/5- 7 min

Päritolumaa: Nigeeria

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on tugev ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

39,60 eur/kg

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.