Joogitee suurpakk – Kuldne soojendav – Must tee saialille ja kardemoniga 400 grammi

18.90 

12 laos

Mõnus, musta tee baasil loodud teesegu, kus lisaks mustale teele on lisatud ka muid ürte ja vürtse. Väga aromaatne ja intensiivne teesegu.

Koostisosad: must tee 42 %, saialilleõis 12 %, põldmarjaleht, ingver, lagritsajuur, sigurijuur, nelk, kaneelikoor, kardemon 2 %. Sisaldab lagritsat- kõrgenenud vererõhuga inimesed peaksid vältima liigset tarbimist

Valmistamine: 1,5- 2 tl segu 200 ml 90 -100 kraadise vee kohta. Lasta tõmmata 5-10 minutit vastavalt maitseeelistusele.

Koostisosade päritolu: EL ja muu kui EL.

47,25 eur/kg

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.