Joogitee suurpakk – Kirsiaia Unistus 400 grammi

18.90 

Kirsiaia Unistus – Külluslik kirsine marja-ürditee

Kirsiaia Unistus on suurepärane tee mõnusatest puuviljadest, marjadest ning hõrkudest ürtidest. Mõnus, aurav kirsihõngune puuviljatee, meenutab Sulle Su maakodu viljapuuaeda. Küpsete kirsside meeliavardav aroom annab Sinu Unistustele tiivad.

Koostisosad: hibiskus, õun, kibuvitsamari, apelsini- ja sidrunikoor, mustsõstramari, jõhvikas, moringa, rosin, kirsileht, porgand, jasmiiniõis, kirsitükid, roosiõis, külmkuivatatud kirss

Valmistamine: 3tl/200ml/8-12 min/100C

Koostisosade päritolu: EL ja muu kui EL.

47,25 eur/kg

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.