Joogitee suurpakk – Särav ja Vaarikane 300 grammi

15.90 

Taimetee Särav ja Vaarikane – säravalt vaarikane ürditee

Mõnus ja aromaatne vaarikas mitmes erinevas vormis, segatuna kaunite õite ja lummavate eksootiliste ürtidega paneb Sinugi särama. See tee on vaieldamatu lemmik lastele ning kõigile Suvesõpradele.

Koostisosad: kibuvitsamari, hibiskus, vaarikaleht ja -mari, külmkuivatatud vaarikamari, porgand, ingver, apelsinikoor, sidrunhein, päevalilleõis, rukkililleõis.

Valmistamine: 2tl/200ml/8 -10 min/90 C

53,00 eur/kg

Koostisosade päritolu: EL ja muu kui EL.

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.