Joogitee suurpakk – Sinu tugev Immuunsus 250 grammi

16.90 

Sinu tugev Immuunsus – Tugevate väetaimede tee 200 grammises kodupakis soodsama kilohinnaga.

Sinu tugev Immuunsus on ürditee tugevatest ja hoidvatest väetaimedest. Need on teetaimed, mida on meie esivanemad põlvest põlve kasutatud oma tervise tugevdamiseks. Enamike nende taimede toimeid on saanud ka tänapäeval teaduslikud tõendused – kinnitused ning neid kasutatakse paljudes immuunsüsteemi tugevdavates preparaatides ja medikamentides.

Koostisosad: üheksavägise õis ja – leht, raudrohi, siilkübar, musta leedri õis, põdrakanepi leht, kassinaeri õis.

Valmistamine: 2tl/200ml/8 -10 min/100C

Koostisosade päritolu: EL

67,60 eur/kg

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.