Joogitee suurpakk – Troopiline Päike 400 grammi

17.90 

Taimetee Troopiline Päike – Rooibose ürditee

Troopiline Päike viib Sind rännakule palavasse Aafrika savanni. See, eksootilistest maitsetest ja –lõhnadest tulvil olev Tee on suurepärane vaheldus halli argipäeva ja mõnusaks eksootiliseks maitseelamuseks.

Koostisosad: punane rooibos (40%), õun, sidrunhein, rosin, apelsinikoor, külmkuivatatud apelsin, porgand, piparmünt, saialilleõis, granadill, roosiõis.

Valmistamine: 2tl/200ml/8-15 min/100C

Kilohind: 44,75 eurot

Koostisosade päritolu: EL ja muu kui EL.

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.