Joogitee suurpakk – Vaba Viiking 400 grammi

16.90 

Taimetee Vaba Viiking – Väetee rannataimedest

Vaba Viiking on ürgtee, milles tugevad, väekad ja hoidvad rannataimed annavad kokku tee, mida juues selgineb mõte, puhastub vaim ja keha. Suurepärane Väetee kõigile, kes tunnevad tõmmet Mere, Vabaduse ja Armastuse poole!

Koostisosad: pihlakamari, vaarikaleht ja – mari, pärnaõis, põdrakanepileht, pune, õun, piparmünt, nurmenukuõis, nõmm – liivatee, külmkuivatatud vaarikamari.

Valmistamine: 2tl/200ml/8-10 min/100C

42,25 eur/kg

Koostisosade päritolu: EL.

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.