Kibuvitsa marjajahu 500 grammi – Kibuvits

21.90 

12 laos

500 grammises pakendis peenjahvatatud kibuvitsa marjade jahu.

Valmistamine: 2 tl/200ml/100 C/15 min

Võib valmistada smuutina. Selleks jäta jahu leige veega mõneks tunniks seisma ja seejärel sega hoolikalt läbi. 3 spl – 200 ml vee kohta. Saadud jook meenutab tummist kibuvitsa mahla.

Päritolumaa: Eesti

43,80 eur/kg

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

 

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.