Kibuvitsa marjajahu 500 grammi

19.80 

9 laos

Tegemist on kibuvitsa kuivatataud viljaliha jahuga. Jahu ei sisalda jahvatatud seemneid. Kibuvitsa marja peetakse maailmas üheks väga heaks C-vitamiini allikaks. C – vitamiini võib kibuvitsamarjas sisalduda varieeruvalt 300 kuni 3000 mg/100 grammi kohta. Varieeruvus tuleneb kasvukohast, – tingimustest ja päikese hulgast marja kasvuperioodil. Rohkesti leidub marjades ka karotinoide, B1, B2 ja B3 ning E ja K vitamiine. Samuti palju pektiini, magneesiumi, tsinki ja ränihapet. Kõik vitamiinid ja mineraalid on inimese ainevahetuseks ja heaks enesetundeks vajalikud.

,, Kibuvitsamarjatee parandab vastupanuvõimet. Tavaliselt võetakse kibuvitsamarju palaviku ja külmetusnähtude, põletiku, igemeverejooksu, aneemia, mao alahappesuse, mao- ja kaksteistsõrmiksoole haavandite, kerge kõhukinnisuse ja kuseteede vaevuste korral.,,

Allikas: Meelte ja tunnete taimed   – Sinikka Piippo, Ulla Salo

Tasub meeles pidada, et soovides saada kätte  C-vitamiini ei ole soovitatav valmistada kuumtõmmist. C- vitamiin on termolabiilne ehk laguneb kõrgetel temperatuuridel. Soovitav on valmistada külmtõmmis. 2- 3spl jahule lisada 500 ml leiget vett ja lasta tõmmata 2- 5 tundi.

Võib lisada smuutidesse ja kasutada toiduvalmistamise juures. Võib valmistada teed tavameetodil( kuuma veega).

 

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.