Joogitee suurpakk – Jäätee Kubja – 400 grammi

17.90 

Kubja Jäätee Suures, 400 grammises pakendis.

Mõnus aprikoosine nauding!

Koostisosad: sidrunhein, gruusia must tee, hibiskus, õun, apelsinikoor, kibuvitsamari, meliss, must ja hele rosin, pärnaõis, sidrunmürt, aprikoosi tükid ja -jahu, sidrunaloisia, külmkuivatatud apelsin, külmkuivatatud aprikoos.

Valmistamine: 2 tl/200ml/5-7 min/100C

Joo jääteed kuumalt mee või suhkruga.

Või lisa magustaja ning aseta jäätee külma. Külmale jääteele lisa värskeid mündilehti, sidruniviile ja saad maitsva ning jahutava joogi – JÄÄTEE! Võid lisada ka muid ürte, näiteks, melissi, rabarbrit, marju, rosinaid jne…

Koostisosade päritolu: EL ja muu kui EL.

44,75 eur/kg

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.