Puhas maitse – Mate tee 50 grammi

2.99 

Netokogus

50 grammi

59,8 eur/kg

See matetee sisaldab endas rohelist matet. Ta on röstimata ning seetõttu omab loomulikku ja ,,rikkumata,, maitset. Erinevad allikad väidavad, et matetõmmis sisaldab palju rauda, ta annab energiat ning selles leidub pingeid vähendavaid vitamiine, mineraale, antioksüdante ja aminohappeid.

Valmistamine

Mate teed valmistatakse 70–80 kraadini jahutatud veega. Vala matele kõigepealt peale ainult niipalju kuuma vett, et teepuru saaks märjaks. Lase matel paar minutit end koguda ja lisa alles siis ülejäänud vesi. Kasutatud mate teepurule võid uuesti vett lisada, temast võib teha mitu tõmmist. Needsamad allikad väidavad, et Mate joomisel on tähtis ka joomise kiirus. Kui juua seda kiiresti, mõjub see ergutavalt,kui väikeste sõõmudega päeva jooksul, mõjub see rahustavalt. Mate teed võib valmistada ka külma veega. Traditsiooniliselt valmistatakse ja juuakse mate teed kalebassist. See on pudelkõrvitsast tehtud anum. Õige mate tee maitse saabki kätte vaid seda kalebassis tehes. See elus ja looduslik anum aitab matel õigesti avaneda, ta annab mate teele tema õige nüansi. Kalebassist juuakse mateteed läbi joogikõrre ehk bombilla. (Nii bombilla kui kalebass on näha ka teepaki sildil) Mate tee ei saisalda kofeiini, vaid mateiini. Mateiin on kofeiinile olemuselt küll sarnane ühend, aga ta  ei häiri unetsüklit ega põhjusta südamelöökide kiirenemist. Mate ei tekita sõltuvust ja võib aidata inimesel kofeiinisõltuvusest vabaneda.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.