Puhas maitse – Must tee Assam 50 grammi

4.00 

Kange ja vürtsikas Indiast, Assami provintsist Brahmaputra jõe äärest pärinev must tee. Assami teed nimetatakse ka India teeks – mägitee tugeva maitsega ja pisut linnaseid meenutava aroomiga.
Assami tee on üldiselt kange ja vürtsikas ja tema tõmmis punakaspruuni tooniga.  Üsna sageli segatakse Assami teed teiste ,,kergemate,, teesortidega. Assami tee on Inglise või Ida-Friisi traditsiooniliste teesegude põhjaks. Aga ka ilma segamata sobib Assam suurepäraselt, nii hommikuseks joogiks kui pealelõunaseks teehetkeks. Nii saab tunda Assami loomulikku, vahtetut
maitset.

Valmistamine: võta 1 teelusikatäis teepuru 200 ml vee kohta. Kuumuta vesi keemiseni ja kalla teepurule. Tee tõmbeaeg on 7-9 minutit. Valmis teele võib lisada koort ja suhkrut.
Assami tee sobib neile, kes naudivad erksavärvilist ja kanget teed.

Päritolumaa: India

80,00 eur/kg

Kui Sa soovid sama toodet suuremas pakendis soodsama kilohinnaga, siis selle leiad siit:

Joogitee suurpakk – Must tee Assam 500 grammi

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.