Musta pähkli leht 40 grammi

5.00 

6 laos

Must pähkel on oma kodumaal Põhja-Ameerikas kõrgelt hinnatud tänu selle koostises olevate looduslike ainete tõhusale toimele. Taim sisaldab polüenoole, juglooni, C-vitamiini, karotiini, B1-, B6-, F-, E-vitamiini, eeterlikku õli, orgaanilisi happeid, tanniine jt aineid. On oluline märkida, et juglooni ja polüfenoolide kontsentratsioon musta pähkli lehtedes on 2-4 korda suurem kui kreeka pähklis. Musta pähklit kasutatakse ussnugiliste invasioonide, seedetrakti haiguste, kroonilise ekseemi ja diateesi korral. Kasutatakse organismi puhastamise ja tervendamise kompleks – programmides. Musta pähkli lehel on sooleparasiitidevastane, antibakteriaalne, põletikuvastane toime. See on soovitatav eriti eakatele, kel on kalduvus kõhukinnisusele.

Jugloon on musta pähkli peamine ja väga väärtuslik toimeaine. Jugloon normaliseerib soolestiku tööd, toimib kõhukinnisuse korral pehmetoimelise lahtistina. On efektiivne bakterite, seente ja ussnugiliste vastu. Lõuna- ja Põhja-Ameerika rahvameditsiinis kasutatakse tänapäevalgi musta pähkli lehte solkmete ja paelusside vastu.

Lisaks sisaldab musta pähkli leht linoleenhapet. Linoleenhape osaleb aktiivselt rasvarakkude lõhestamisel ja madala tihedusega kolesterooli vähendamisel, mis on üks ateroskleroosi ja maksa rasvdüstroofia põhjuseid. Linoleenhape on väga oluline inimese organismile, sest kuulub rakumembraanide , närvikiudude ja silma võrkkesta koostisesse. Seda ei sünteesita inimese organismis ja seda peab saama toidust.

Musta pähkli lehes sisalduvad tanniinid aga mõjuvad limaskestadele, vähedades ärritust ja suurendades kudede tihedust, on põletikuvastase toimega. Tanniinid moodustavad läbitungimatu kile, mis isoleerib limaskestad edasise kahjustamise ja infektsiooni sissetungi eest ning kiirendab seeläbi paranemist.

Musta pähkli lehe peamised toimed

  • Soolenugilistevastane – erinevate invasioonide, nii ägedate kui krooniliste puhul
  • Antibakteriaalne
  • Kerge lahtisti
  • Põletikuvastane
  • Antioksüdantne

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.