Sarsaparilla 50 grammi

5.00 

19 laos

Sarsaparilla juur  – asteekide maagiline taim. See  on liaan, millel kasutatakse kõiki osi, kuid suurem jõud on juurel. Juurel on rikkalikud energeetiliselt aktiivsed ained, mis ravivad viljatust. Samuti on kasulikud ka Sarsaparilla marjad. Neid kasutatakse röga lahtistamiseks.
Sarsaparillal on tugev hargnev juur, mille pikkus ulatub 1,5 meetrini. Juur tarbib jõudsalt kasvukoha eriomast jõudu (tema kasvupiirkonnale on iseloomulik eriline mineraalide ja energeetiliselt aktiivsete komponentide komplekt). Juur mitte ainult ei omasta neid aineid, vaid ka ise muundab neid, olles ise  ompärase emaka funktisoonis.
Sarsaparilla ravib psoriaasi, ta parandab haavu, takistab põletikkude ja hematoomide teket.  Ta on hea ainevahetuse taastamiseks nahas pärast plastilist operatsiooni. Sarsaparilla aitab vähendada depressiooni, väsimust, reguleerib seksuaaltegevust, avaldab taastavat mõju suguorganitele, eriti meeste potentsile, vähendab menstruatsioonijärgseid vaevusi. Toetab efektiivselt hormonaaltasakaalu organismis ja tõstab ainevahetuse kiirust. Juures sisalduvad bioloogilised aktiivsed ained avaldavad põletikuvastast ja reumavastast toimet, mis soodustab kusihape väljaviimist ja avaldab toniseerivat mõju suguorganitele. Tänu steroidse loomuga  saponiinide sisaldusele, reguleerib sarsaparilla seksuaaltegevuse mehhanisme.

Kasulikud toimed

  • Vere toitmine ja puhastamine
  • Ravib psoriaasi, herpest
  • Parandab ainevahetust
  • Reguleerimib hingamist
  • On hea toitevahend kõikide keha süsteemidele, eriti nahale
  • On tugeva põletikuvase toimega
  • Mõjub positiivselt põskedele, ninale ja kõrvadele
  • Paneb käima taastusprotsessid maksas ja lihastes
  • Mõjub positiivselt põie funktsioonile

Sarsaparilla mõju avaldub aktiivselt koos matega!

Vastunäidustused

Tugevdab teiste energeetikute ja aktiivsete ainete toimet. On vaja tarvitada eraldi või spetsiaalselt teiste toimeainete tugevdamiseks. Üledoseerimine mõjutab limaskesta, seepärast on ideaalne seda tarbida punase tee, graanõunamahla või mate teega.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.