Siilkübar 20 grammi

1.50 

Purpur-siilkübar, rahvakeeli „õhtupäike“ – on imepärane ravimtaim, millel on sajanditepikkune kasutamise ajalugu. See sisaldab terve kompleksi põletikuvastaste, viirustevastaste, seentevastaste ja immuunsust tugevdava toimega raviaineid. On väga populaarne USAs ja Euroopas universaalse „taimse antibiootikumina“, millel on võime stimuleerida immuunsüsteemi rakkude funktsioone.

Siilkübar on tõhus bakteriaalsete ja viirusnakkuste ennetamise vahend, mis aktiveerib organismi elujõudu. Siilkübar sisaldab eeterlikke õlisid, vaike, fütosteroole, glükosiide, erinevaid orgaanilisi happeid (inuliin, pektiin), flavonoide, samuti spetsiifilisi, üksnes siilkübarale omaseid bioaktiivseid aineid. Polüsahhariidid on  siilkübara peamised toimeained, mis stimuleerivad makrofaagide aktiivsust, mis neelavad baktereid, viiruseid ja ka organismis „rikkis“ rakke. Lisaks aitavad polüsahhariidid kaasa T-lümfotsüütide tootmise ja valgete vereliblede aktiivsuse suurendamisele, mistõttu õnnestub vältida haigestumist ja leevendada selle sümptomeid. Just polüsahhariidides, mis ümbritsevad koerakke ja kaitstes neid seeläbi bakterite ja haigusetekitajate invasiooni eest, peitub siilkübara immuunsust stimuleeriv toime. Siilkübaras sisaduvatel glükosiididel on kortisoonile sarnanev toime. See toime on seotud nende ühendite võimega pärssida ensüüm hüaluroonidaasi aktiivsust, mis tingib spetsiifilise põletikuvastase toime. Põletiku ja mikroobivastast mõju tugevdavad taimes sisalduvad oksükaneelhapped.

Vaatamata sellele, et taime koostist on põhajlikult uuritud, on selles seniajani varjul hulk saladusi. Näiteks üsna hiljuti saadi teada, et siilkübar sisaldab võimsaid antioksüdante. Siilkübaral on antibakteriaalsed ja viirusevastased omadused. Siilkübara ekstraktid pidurdavad streptokokkide, kolibakterite ning viiruste kasvu ja arengut. Siilkübarat võib kasutada üldtugevdava ja abivahendina krooniliste haiguste ravimisel. Immuunsuse stimuleerimiseks soovitavad eksperdid tarvitada siilkübarat kuuridena: nädal aega tarvitada, seejärel pidada vahet. Liialt pikaaegne siilkübara tarvitamine võib immuunsüsteemi kurnata.

Siilkübaral on järgmised toimed

  • Tugevdab immuunsüsteemi
  • Põletikuvastane
  • Atibakteriaalne, seenevastane mõju
  • Antioksüdantne
  • Üldtugevdav

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.