Damiana

Kirjeldus

Seksturnera (Turnera diffusa), tuntud kui damiana, on peamiselt Ameerika Ühendriikides, Kesk-Ameerikas, Mehhikos, Lõuna-Ameerikas ja Kariibi mere regioonis kasvav põõsas. See kuulub kannatuslilleliste sugukonda.

Kasutamine

Seksturnerat kasutatakse peamiselt seksuaalhäirete ennetamiseks ja raviks. Seksturnerat soovitatakse samuti vaimse stressi korral ning füüsilise ja vaimse võimekuse suurendamiseks.

Mõningail andmeil leevendab seksturnera peavalu, suurendab uriinieritust, põhjustab kerget eufooriat ning alandab vere suhkrusisaldust. Seksturnera toimete hulka arvatakse ka söögiisu ja seedetegevuse suurendamine ning taime kasutatakse haigusest taastumisega seotud nõrkuse leevendamiseks.

Allikas: Wikipedia

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.