Joogitee suurpakk – Minu Sõbrale – Õnnelik Õunatee 300 grammi

17.90 

9 laos

Minu Sõbrale – Õnnelik Õunatee , suures 300 grammises kodupakis on tehtud hea tunde ja suure südamega just Sulle. Väga õunane ja kaunis tee.

Mõnus kingitus Armsale Inimesele.

Koostisosad: hibiskus, õunatükid, külmkuivatatud õunasektorid, külmkuivatatud punase sõstra mari, külmkuivatatud antoonovka laastud, jasmiiniõis, sidrunhein, melissileht, kibuvitsamari, apelsinikoor.

Valmistamine: 2tl/200ml/90C/6-10 min

Koostisosade päritolu: EL ja muu kui EL.

59,66 eur/kg

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.