Joogitee suurpakk – Punane Ingver 400 grammi

18.90 

Taimetee Punane Ingver – Marjane ürdi- ingveritee

Punane Ingveritee on mõnus, kerge ingveriga, marjase maitsega tee. Mõnus marjasus koos ingveri suurepärase tulisusega tuleb kõige paremini esile koos suure lusikatäie meega. Naudi seda küllusliku maitsega teed rabamatkal, hommikuses udus puisniidul või koduseinte vahel.

Koostisosad: ingverijuur( 15%), hibiskuseõis, puhastatud kibuvitsamari, sidrunhein, õun, pärnaõis, porgand, apelsinikoor, saialilleõis, rukkililleõis, tšilli.

Valmistamine: 2tl/200ml/10 – 15 min/100C

Kilohind: 47,25 eurot

Koostisosade päritolu: EL ja muu kui EL.

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.