Kibuvitsa seemnejahu 500 grammi

24.90 

10 laos

Puhas, looduslik ja tõhus abi liigesepõletike korral.

Kibuvitsa seemnetes olev galaktolipiid on liigese määrdeaine sünteesiks vajalik komponent. Galaktolipiid leevendab ja ravib liigesepõletikke, artriite, sünteesib määrdeainet, annab toitaineid. Toime tõestatud Taani teadusuuringus: Lattanzio et al.,2011 https://www.pharmazeutische-zeitung.de/index.php?id=2581

Galaktolipiid on lipofiilne ehk ta ei lahustu vees! Toimaine lahustub kanges kuumas alkoholis.

Kuidas galaktolipiide jahust kätte saada:

Pane keedupotti 100 g seemnejahu, lisa 1 liiter 79 kraadist viina. Lase viin keema ja keera tuli alt ära. Hoia potti kaane all, aeg ajalt segades. Viin keeb veel mitu minutit, sest viina keemistemperatuur on 78 kraadi. Oluline on segu aeg ajalt segada. Kui segu on maha jahtunud, vala see klaaspurki ja sulge purk kaanega. Lase lahusel üks ööpäev purgis seista. Aeg ajalt võib loksutada. Ööpäeva pärast kurna segu läbi peene sõela. Saadud lahus sisaldab endas galaktolipiide. Tarbi 10 ml  2 – 3 x päevas. Soovitav lahjendada veega, sest lahus on ilma lahjenduseta joomiseks liig kange.

49,8 eur/kg

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.