Kibuvitsa seemnejahu + kibuvitsa marjajahu 500 grammi

19.80 

24 laos

Puhas, looduslik ja tõhus abimees liigesepõletike korral.

Tegemist on kahe eri jahu seguga. Eraldi on jahvatatud kibuvitsa seemned ja eraldi kibuvitsa marjad. Jahvatatud on aeglaste pööretega veskis,et säiliks marjades olev C-vitamiin. Kibuvitsa marjajahus olev C – vitamiin aitab kaasa kibuvitsa seemnejahus sisalduva galaktolipiidi( GOPO) imendumisele.
Galaktolipiid on liigese määrdeaine sünteesiks vajalik komponent. Galaktolipiid leevendab ja ravib liigesepõletikke, sünteesib määrdeainet,annab toitaineid. Toime tõestatud Taani teadusuuringus: Lattanzio et al.,2011 https://www.pharmazeutische-zeitung.de/index.php?id=2581

Kibuvitsa seemnejahu+kibuvitsa marjajahu on toidulisand,mida on soovitatav tarbida pika perioodi vältel. Valmista päevane kogus termotassis eelmisel õhtul lisades 3-6 grammile(1-2
spl)150 – 200 ml leiget(max 30 C) vett. Tõmbamisaeg
5-10 tundi. Tarbi hommikuti tühjale maole.
Kurnata pole vaja. Enne joomist loksuta.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.