Viirpuu marjad 500 grammi – Crataegi Fruct. tot

17.90 

Viirpuu mari, suures 500 grammises pakendis kodukööki või töötubadesse.

Juhul kui näed mõnel marjal valget kirmetist, siis tea, et tegu on väljakuivanud suhkruga.

Sobib marjateena, võib jahvatada ja kasutada erinevate toitude juures. Leige veega üleöö seisnuna imab vee endasse ja sel juhul sobib näiteks saumikserdada smuutiks.

Päritolumaa: Eesti

35,80 eur/kg

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.