Hobumadar – Galium verum 500 grammi

19.90 

10 laos

Hobumadar(Galium verum) on tugev ravimtaim. Tema head omadused tulenevad eelkõige tugevast põletikuvastasest toimest. Hobumadara tee aitab reuma-, maksa-, ja neerupõletikening verehaiguste korral.

Hobumadar on hea lümfidele

«Hobumadarast korjatakse kogu maapealne osa. See on väga tugevatoimeline taim ja suurepärane lümfisüsteemi korrastaja. Hobumadar on eriti vajalik pahaloomulise lümfikasvaja korral toetusravimina. Kui näiteks külmetushaiguse tõttu on lümfid pikka aega turses, võib tekkida insult (turses lümfisüsteem takistab pea vereringlust, mistõttu võivad tekkida trombid). Siis on abi hobumadarateest, mida tuleks juua 3 korda päevas. Seda kogesime ka oma perekonnas. Kui pärast insulti oli tunda lümfides turseid, siis teed juues tursed alanesid ja enesetunne paranes.»( Aive Luigela)

Hobumadar on uriinieritust suurendav ja nõrgalt kootav. Kasutatakse düsuuria, kuseteede põletiku, lümfisõlmepõletiku ja eriti lümfisõlmede suurenemise puhul. Hobumadara head omadused tulenevad eelkõige tugevast põletikuvastasest toimest. Hobumadara tee aitab reuma, maksa- ja neerupõletike ning verehaiguste korral. Suurendab sapi nõristumist. Rahvameditsiinis peetakse teda vähivastaseks. Soovitav juua 4 korda päevas 100 ml

Valmistamine: 1 teelusikatäis/150 ml vett/ 100 C/ lasta tõmmata 5-10 minutit.

Allikad: Vikipeedia, Järva Teataja artikkel: Ravimtaimede jõusse peab uskuma( Merili Nikkolo)

Ain Raal – Maailma ravimtaimede entsüklopeedia/Wikipedia

 

39,80 eur/kg

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.