Melissileht 250 grammi – Melissa officinalis

12.90 

9 laos

Hea, ilus ja aromaatne melissileht Kubjalt.

,,Meliss on tuntud rohi unetuse, närvilisuse, närvipinge, rahutuse, ängistuse, hüsteeria, üleväsimuse, ärrituvuse, närvinõrkuse, vaimse läbipõlemise, kõrge vererõhu ja stressi vastu. Ta rahustab, annab jõudu, elustab ja parandab meeleolu. Meliss ei muuda tingimata uniseks, vaid pigem rahustab ja aitab seega kaasa uinumisele. Koos palderjani ja humalaga on ta hea unetooja. Mõned usuvad, et melissi kasutamisel kaovad õudusunenäod.

Melissiga ravitakse peavalu, peapööritust ja hormoonide ringlushäiretest tingitud migreeni, menstruatsioonihäireid, kilpnäärme- ja vereringeprobleeme, tundlikkust ilmamuutuste suhtes, närvidest tulenevaid südameprobleeme ja südamekloppimist, samuti närvidest põhjustatud häireid mao- ja sooletraktis, isupuudust, iiveldust ja kõhugaasidest tingitud vaevusi. Melissitee võib aidata ka külmetuse korral, alandada palavikku, kergendada bronhiiti, astmat ja allergiaid ning kuristamisel kergendada igemepõletikust tingitud vaevusi. Melissi kasutatakse viljastumisele kaasaaitamiseks. Lisatuna kümblus- ja juukseveele puhastab ta rasvast ja läikivat nahka ja rasvaseid juukseid ning eemaldab kõõma. ,,

1,5 tl/200 ml/80- 100 C/5- 15 min

Allikas: Meelte ja tunnete taimed, Sinikka Piippo, Ulla Salo

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.