Kubja – Tsistuse tee 50 grammi – Cistus Incanus

5.00 

Tsistusetee on võrreldes rohelise teega 3 korda tugevam antioksüdant, kuid erinevalt rohelisest teest on ta lõõgastav. Hea tee meditatsiooniks.

Tsistus on vahemeremaades kasvav umbes meetri kõrgune igihaljas puhmas, kollaste või punakasroosade õitega. Ta kasvab väga aeglaselt, kogudes nii endasse suurel hulgal tervistavaid toimaineid. Kuivatatud tsistuselehtedest valmistatud teed on kreeklased ja türklased joonud aastasadu. Kuivad tsistuselehed olid ka oluliseks ekspordiartikliks. Seda veeti laevadega Egiptusesse ja sealt edasi mööda maismaad praeguse Sudaani territooriumile. Nõudlus oli suur tsistusetee tugeva antibakteriaalse ja seentevastase toime tõttu. Polnud ju sel ajal sünteetilisi medikamente ja inimene pidi hädade korral abi leidma ikka loodusest. Tsistus on mainitud ka mitmetes Kreeka müütides ja legendides. Seda taime kasutasid kreeka jumalad sõjameeste haavade parandamiseks, asetades taime haavale. Seetõttu on see taim ka tänapäeval vahemeremaades väga tuntud ja hinnatud.

Valmistamine: 2 tl/200ml/100C/6-9 min

Päritolumaa: Türgi

100,00 eur/kg

Kui Sa soovid sama toodet suuremas pakendis soodsama kilohinnaga, siis selle leiad siit:

Tsistus – Cistus Incanus 250 grammi

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.