Leesikas

Kirjeldus

Harilik leesikas (Arctostaphylos uva-ursi) on kanarbikuliste sugukonda, leesika perekonda kuuluv pohlasarnane puhmastaim.

Kasutamine

Leesikaleheteed kasutatakse kuseteedehaiguste ja põiepõletiku korral. Soodustab uriinieritust ja desinfitseerib kuseteid. Toimib tõhusalt Klebsiella ja Escherichia coli bakterite vastu.

Vastunäidustatud on nii rasedus kui ka imetamine. Teed ei anta alla 12-aastastele lastele. Leesikalehtedest tehtud teed ei tohiks kasutada kauem kui 7 päeva. Liiga suure kontsentratsiooniga leesikaekstraktide kasutamine võib põhjustada maovaevusi, oksendamist, kõhulahtisust ja isegi deliiriumi.

Allikas: Wikipedia

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.