Männikasvud 312 grammi – Mänd – Pinus sylvestris

16.90 

8 laos

Suures 312 grammises vaakumpakendis olevad männikasvud.

Valmistamine: 2 tl/200 ml/100C/ 10 – 30 min

Võib kasutada ka inhalatsiooniks – sel juhul 100 -200 grammi männikasve valada üle 2 liitri keeva veega. Lasta tõmmata 10 minutit, seejärel auru kaetud rätiku all sisse hingata.

Päritolumaa: Eesti

54,16 eur/kg

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.