Roheline tee Sencha – 500 grammi

19.90 

Jaapanis kasvatatud Sencha teepuu lehed korjatakse, kogutakse kevadel. Valitakse vaid noored ja mahlakad võrsed ning seetõttu on ka teel kerge puhas maitse ja aroom. Senchatee tugevdab oluliselt veresoonte seinu, stimuleerib seedimist ja viib kehast välja toksiinid.

Valmistamine

Võta 1 teelusikatäis teepuru 200 ml vee kohta. Pealevalamiseks sobiliku vee temperatuur võiks olla 70 kuni 80 kraadi. Lase tõmmata 2-3 minutit. Valmis Senchatee sisaldab suhteliselt vähe kofeiini ja taniini, seetõttu võib teda juua üsna palju ning ta on ka väga tervislik. Rohelisel teel on palju tervistavaid omadusi, sest see sisaldab palju tugevaid antioksüdante, mis kaitsevad rakke vabade radikaalide rünnakute eest. Samuti on roheline tee südant kaitsvate omadustega ning antimikroobse toimega.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.