Teelehe leht 500 g – Plantago Major

24.90 

7 laos

,, Suurendab bronhilimanõristust ja lima eraldumist köhimisel. Toimib mähkivalt haavandtõve ja gatriidi korral, ühtlasi suurendab maomahla happesust. Toimib soodsalt maokatarri ja -haavandite korral. Tõestatud on tema mikroobidevastane toime. Kasutatakse peamiselt köha korral….

…Päevane annus 3 – 6 grammi droogi. Külma veega valmistatud vesitõmmisel, vedelekstraktil ja mahlal on bakteritsiidne toime, leotisel ja keedistel( valmistatud kuumalt) seda ei ole.,,

Allikas: Maailma ravitaminede entsüklopeedia, Ain Raal

,, Teeleht on levinud rahvameditsiinis. Tema lehti tarvitatakse verejooksu sulgeva ja verd puhastava vahendina. Purustatud lehti pannakse värskele haavale.

Teelehte kasutatakse ka maksa- ja neeruhaiguste, pea- ja hambavalu vastu. Kuivatatud lehtedest teed on kasutatud röga lahtistava vahendina.

Meditsiinis kasutatakse seemnetest tehtud keedist mao- ja soole haavandite raviks.,,

Alikas: Vikipeedia

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.