Rohelise Rooibose tee 500 grammi – Roheline rooibos

26.00 

29 laos

Suures, 500 grammises pakendis Roheline rooibos.

Roheline Rooibos on pärit Lõuna-Aafrikast. Õrna ja omapärase maitsega kofeiinivaba rooibose teed võib juua nii kuumalt kui külmalt igal ajal. Võid maitsestada viilu sidruniga ja meega.

Valmistamine:3 tl/200ml/100 C/10 min

Päritolumaa: Lõuna aafrika vabariik

52,00 eur/kg

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.