Vaarikamari- Vaarikas mari- 300 grammi – Rubus idaeus L.

21.90 

Laost otsas

300 grammises vaakumpakendis kuivatatud terved vaarikamarjad.

Mõnusad marjad kasutamiseks koduköögis, teevalmistamise õppepäevale ja niisama maiustamiseks. Sobib marjateena ja kasutada erinevate toitude juures. Leige veega üleöö seisnuna imab vee endasse ja sel juhul sobib näiteks smuutiks.

Esineb ka vähesel määral marjade peenikest puru.

Päritolumaa: Eesti

73,00 eur/kg

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.