Võilillejuur – Taraxaci radix – 500 grammi – Võilill

22.90 

14 laos

Kuivatatud ja peenjahvatatud võilille juurte puru suures 500 grammises pakendis.

Valmistamine: Variant 1) 1 sl/250 ml/100C/1h

Võib valmistada ka külmtõmmisena. Variant 2) 40 grammile võilillejuure purule lisada 1-1,5 liitrit leiget vett. Hoida 10-15 tundi jahedas, aeg-ajalt loksutades, kurnata, tarbida. Valmis jooki võib hoida külmkapis. Külmtõmmises säilivad kõik boiaktiivsed ained ja vitamiinid.

Võilillejuure jahvatist võib lisada ka paljudesse toitudesse – putrudesse, smuutidesse, kamasegudesse. Teda võib röstida ja valmistada endale kofeiinivaba võilillejuure kohv. Lühema röstimise korral jääb ,,kohvile,, kerge võilillejuure enda maitse, pikema röstimise korral lisandub aga omapärane vaniljearoom.

Päritolumaa: Eesti

45,80 eur/kg

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.