Joogitee suurpakk – Õhtune Lõõgastus 250 grammi

14.90 

Taimetee Õhtune Lõõgastus – Õhtutee piparmündiga

Õhtune Lõõgastus on klassikaline ja mõnus piparmündine õhtutee. Hea kaaslane raamatu kõrvale, mõnus kaasa võtta metsavaikusesse. Sobilik ja nauditav ürditee kõigile, aga eriti neile, kes armastavad metsavaikust.

Koostisosad: piparmünt (20%), kummel, põldmarjaleht, kanarbikuõis, mustikaleht, vaarikaleht, saialilleõis, kibuvitsamari, iisop, kassinaeriõis, päevalilleõis.

Valmistamine: 2tl/200ml/6-8 min/100C

Kilohind: 49,66 eurot

Koostisosade päritolu: EL

Toode on pakendatud vaakumpakendisse. Vaakumpakend on vastupidav ja aroomihoidev pakend, mis kaitseb suurepäraselt toodet väliste kekskonnamõjurite eest. Lisaks on vaakumpakend tugev ja talub saatmist postipakiga. Vaakumpakend omab toiduga kokkupuutuva materjali vastavusdeklaratsiooni.

Oleme toote pakendanud impulss vaakummasinaga, millega saame tekitada nö ,,poolvaakumi,, , et vältida toote liigset muljumist ja tagada toote hea kaubanduslik välimus.

Veeda suvepuhkus lähedastega, naudi rõõmu, mida pakub suvi

Saame Sulle garanteerida, et talvel ka kõige suurema gripilaine korral, suudab Kubja Sulle pakkuda just Sulle vajaliku tee.

Saame Sulle sulle garanteerida, et need teed on toimivad, ajaproovile vastu pidanud ning kõrgekvaliteedilisest toorainest.

Sulle jääb Sinu aeg, Sinu suvi, Sinu elu. Lihtsalt vali meie e-poest endale meelepärased tooted ning me saadame need Sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.